Bezdomovci

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Matúš Čupka 28. februára 2011

Pri tejto trafostanici prespávajú bezdomovci. Majú tu zriadený improvizované ubytovanie.

03. júl 2012

Odpoveď samosprávy

Mestská polícia bola opakovane v uvedenej lokalite zistiť skutkový stav. Bezdomovci, ktorých tam našli upozornili, že sa tam nemajú zdržiavať a že majú využívať ˇmestské zariadenie- Nocľaháreň pre ľudí bez domova na Coburgovej ulici, kde môžu prespať a vykonať si osobnú hygienu zdarma. V prípade záujmu sa môžu prihlásiť na MsÚ v Trnave, referáte sociálnej pomoci občanom.Uvedené miesto navštívil aj terénny sociálny pracovník, no počas dňa tam bezdomovcov nenašiel. Mestská polícia si dala do kontrolnej činnosti opakovane monitorovať uvedený priestor.

Jarmila Mrvová, Sociálny odbor, referát sociálnej pomoci občanom MsÚ v Trnave.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania