Parkovanie na trávniku

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Matúš Čupka 28. februára 2011

V okolí Beethovenovej ulici je na mnohých miestách zničený trávnik čo spôsobujú autá parkujúce na trániku.

12. máj 2011

eduard

Hlavne ze mestski policajti pokutuju ludi v meste, ktori stoja na normalnom parkovisku, ale toto samozrejme nikoho netrapi.
17. máj 2011

Odpoveď samosprávy

Na základe podnetu pána Čupku ohľadne parkovania na trávniku a jeho ničenia na Beethovenovej ulici v Trnave budú dnešným dňom hliadky MsP Trnava námatkovo vykonávať kontrolu dodržiavania parkovania motorových vozidiel.

s pozdravom

Vladimír Baričič
veliteľ okrsku MsP
17. máj 2011

Anonymný užívateľ

Namatkova kontrola policie je jedna vec (kontrolovatelna len z dlhodobeho hladiska), ale co ten zniceny travnik?
17. máj 2011

eduard

Marián, oni to zobrali ako logicku vec - ked tam nebudu parkovat, tak sa ani trava nepokazi, len ich nenapadlo, to ze su tam take jamy, ze ked by sa tam niekto postavil, tak do pol pasa zapadne do hliny alebo blata. Takze ja tuto staznost povazujem za nevyriesenu.
17. máj 2011

eduard

Inak na margo namatkovych kontrol MsP, minule sa im volalo, ze niekde auta blokuju vstup do budovy a hlavne parkuju na zakaze, ze nech sa tam idu pozriet. O dve hodiny tam stale nikoho nebolo. Ked sa volalo znova, tak zufali ms. policajt povedal, ze oni maju len jednu motorizovanu jednotku a ze teraz nemozu, hlavne ze peso tam mohli byt za 10 minut.

A okrem toho maju kvoty, ze kolko musia vybrat pokut, clovek im zavola s tym ze maju na sto percent splnenu kvotu jednym zasahom, a oni ti este povedia, ze nemozu.

A este aj prezradi, ze sak maju len jednu hliadku tak dobre, ze to povedali mozem ist kradnut prave tam, kde sa nenachadzaju. Aj tak sa tam nemaju ako dostat podla slov ms. policajta na telefone.

To su len sluzby. Aj ta MsP by sa mohla konecne zobudit. A este by ma zaujimalo kde dali tie nove mopedy co dostali. ved tie boli ale tri a to je tiez hadam s motorom, tak uz co sa v Trnave robi to je vrchol.
12. september 2012

Jana Gmitterová

V jesennom agrotechnickom termíne (september - október) budú zrealizované terénne úpravy poškodeného trávnika a plocha bude osiata trávovým osivom.
26. november 2013

Flego

Toto je bezmála 3 roky starý podnet, ktorý sa netýka len miesta na fotke, ale celej lokality. Bol som sa tam pozrieť, je tam vybudovaných niekoľko nových parkovísk, ale nájdu sa aj autá stojace na tráve. Bolo by dobré keby sa ozval sám autor podnetu ako je spokojný s riešením, resp. neriešením podnetu.
30. november 2013

Flego

Matúš sa už asi neozve, naposledy kontaktoval OPS pred dvoma rokmi. Možnože dnes už píše starostovi Londýna ako veľa našich detí.
Podarilo sa mi identifikovať miesto na jeho fotografii. Je tu vidieť nejaké chabé pokusy upraviť rozjazdené miesta betónovými tvárnicami a štrkom, ale pravdepodobne sa jedná o pokus súkromných osôb vytvoriť si parkovacie miesta. Inak tu za tie tri roky nenastala žiadna viditeľná zmena.
24. máj 2016

Andrej

Vyriešené

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania