Starohájska ulica-zábradlie-zhrdzavené

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení

na schodisku, ktoré vedie z lávky na Starohájskej na ulicu V Jame je schodisko a hlavne zábradlie vo veľmi zlom stave. dlažba na schodoch je na viacerých miestach uvoľnená. Myslím, že fotky hovoria za všetko

07. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
v návrhu rozpočtu na rok 2020 sa uvažuje aj o pokračovaní sanačných prác na lávke, ktoré zahŕňajú aj túto časť. Prosíme občanov o trpezlivosť pri riešení podnetu.
Kto? Odbor dopravy a komunálnych služieb
Kedy? 2020

Odbor dopravy a komunálnych služieb
14. jún 2020

Erik

Dobrý deň, prosím kompetentných o opravu skorodovanej časti madla zábradlia exteriérové ho schodiska skôr ako dôjde k poraneniu. Ďakujem.
16. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň Erik, ďakujeme za Váš podnet.

Opravu poškodeného zábradlia sme zaradili do programu realizácií na mesiac júl. S opravou zábradlia bolo počítané v tomto roku v rámci sanačných prác. Z dôvodu krátenia rozpočtu kvôli nepredvídateľným výdavkom spojeným s pandémiou sa však neuskutočnia, takže zábradlie musíme opraviť samostatne.

Odbor dopravy a komunálnych služieb

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania