Ulica Juraja Slottu-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený

Pri pyžame bordel na zemi a plné koše.

30. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
celá lokalita už bola vyčistená aktivizačnými pracovníkmi.

Odbor dopravy a komunálnych služieb

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania