Ulica Bučianska-parkovanie-problémové

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený

V pripojovacie pruhu v smere od teska do mesta stojí už minimálne druhý deň tento automobil kde sú kompetentní ? Byť tam stáť JA už som zlustrovaní,zpokutovaní a odtiahnutý !!

01. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
podnet sme preverovali 1. 10. 2019. Vozidlo sa na uvedenom mieste už nenachádzalo.

Mestská polícia mesta Trnava
02. október 2019

5ulo

čiže to máme chápať tak, že za celé dva dni neprešlo okolo jedine policajné auto?
02. október 2019

Roman

A naco maju aj tak malo papuc
02. október 2019

Marco Heinis

Hlavná vec že vysedávajú na Bučanskej na pumpe.Sa robia že nevidia! Jak štátny tak aj meský

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania