Ulica Koniarekova-vertikálna značka-vyblednutá

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Neriešený
meno
Pavol28 29. septembra 2019

Pekný deň prajem.
Značka ktorá sa nachádza na spojnicu vedľajšej a hl. ulici je vyblednuté. Značenie je potrebné vymeniť.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.