Ulica Hlboká-vertikálna značka-poškodená

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Neriešený
meno
Mike8 29. septembra 2019

Na Hlbokej ul. sa nachádza vytrhnutá a povalená dopravná značka.

02. október 2019

Micro

...ešte tam bude dlho :(

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania