Starohájska ulica-parkovanie-problémové

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Neriešený
meno
Renáta 29. septembra 2019

Veľké rozostupy medzi zaparkovanými autami. Čiary by pomohli ľuďom normálne zaparkovať.

03. október 2019

Ondrej

Po rekonstrukcii Starohajskej sa nenamalovali ciary, lebo to bolo este cerstve. No potom sa akosi na to zabudlo.
Ano ciary tam chybaju, len neviem ako ich namaluju ked sa tam stale parkuje. To by bolo treba natiahnut pasku cez vikend a zabezpecit aby tam nestalo ziadne auto, inak to bude spravene zle/nedostatocne.
Taktiez by pomohlo odstranit zytocny stlp znacky pri prechode, aby to krajne miesto nemuselo byt zbytocne sirsie.
05. október 2019

Filip

Na sme.sk bolo video z petrzalky, kde malovali modre ciary. Auto dali na take male koliecka a normalne ho posunuli. Celkom haluz.
15. marec 2022

Ondrej

Vidim, ze po 2.5 rokoch sa tento podnet poriesi. V Jame uz sa maluju ciary a potom sa namaluju aj v predu.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania