Ulica Vajanského-Automobily-problémové

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
Michal Murin 02. októbra 2019

Dobrý deň.Každé ráno je stred našej ulice blokovaný vozidlami firmy T PRESS.Často sa stane že ulica je na dlhšiu dobu úplne nepriechodná.Zamestnanec tpresu hovorí,že on tam nakladá.Nákladné 7.5 tonové auto,ktoré tu vykladá tovar každé ráno,blokuje celý chodník vedúci ku škôlke a poškodzuje aj to málo zanedbanej zelene,ktorú tu máme.Správajú sa ako keby bolo celé sídlisko ich majetkom.Ničia a znečisťujú .

03. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
keďže neuvádzate bližšie čas problematického státia vozidiel na fotografiách, obráťte sa prosím na stálu službu Mestskej polície mesta Trnava prostredníctvom bezplatnej telefónnej linky 159 v čase spáchania priestupku. Na miesto bude vyslaná hliadka, ktorá posúdi, či sa priestupok stal, a ak áno, vykoná úkony smerujúce k jeho objasneniu.

Mestská polícia mesta Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania