Ulica Nitrianska-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Neriešený
meno
Palo 02. októbra 2019

Pekný deň prajem.
Na Nitrianskej ulici sa nachádza množstvo odpadu (pneumatika, plast a iný komunálny odpad). Odporúčam zabezpečiť upratanie priestoru ulice.

25. február 2020

Peter

už upratane

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.