Ulica Juraja Slottu-spomaľovač-chýbajúci

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Neriešený
meno
Peter Durin 06. októbra 2019

Chcel by som poprosiť mesto o montáž spomalovacov na ulicu Juraja Slottu nakoľko sa tu jazdí dosť rýchlo a veľa vodičov si túto vedľajšiu cestu milí s hlavným ťahom kde nemajú problém ísť aj okolo 80 km/h. Je tu veľa zaparkovaných áut a naše deti sú v priamom ohrození. Mali by ste sa zamyslieť ako mesto nad tým či ozaj budete čakať kým tu niekoho zrazi auto... Je tu veľa mladých rodín s deťmi a treba myslieť na ich bezpečnosť.

19. november 2019

Peter Durin

Je ťažké sa k tomu vyjadrit??? Ak niečo nejde formou CTRL c CTRL v tak radšej sa podnet uzavrie ako neriešeny. Hamba...

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.