Kopa stavebného odpadu

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Matúš G 05. marca 2014

Na Zelenečskej ulici pri chodníku je už dlhšiu dobu táto kopa stavebného odpadu.

06. marec 2014

jan

Myslim, ze talo kopa sa tu uz raz riesila (asi pred rokom)

PS: ta kopa je tam uz par rokov
06. marec 2014

Odkazprestarostu.sk

Zdravim Jan, podľa mapy som taký podnet nenašiel, snáď sa to tentokrát už podarí odstrániť :)
Peter Bročka
Administrátor OPS pre Trnavu
06. marec 2014

jan

Tu mapu som tiez pozeral.
Ale som si isty, ze uz som to raz videl a bola tam odpoved typu: "vlastnici domu nieco prerabaju a po ukonceni prac bude sut odpratana"
07. marec 2014

Micro

Chcel som ju dávnejšie nahlásiť. Naozaj je tam už minimálne rok.
15. marec 2014

Paulína

Už je to odstránené, ale nemám foto ako dôkaz.
18. marec 2014

Matúš G

Kopa odstránená. Škoda že neodpratali ten kus betónu (na foto v pravo).
26. marec 2014

Matúš G

Betón odstránený a miesto pekne skultúrnené. Neviem kto to spravil, možno obyvatelia priľahlej bytovky. Na parádu!

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania