J. G. Tajovského-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Miroslav 08. októbra 2019

Neustále umiestňovanie veľkorozmerné ho odpadu na stojisko . Vybudovanie polopodzemnych kontajnerov , umiestnenie kamier a postihovanie páchateľov.

10. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
objemný odpad na stojisku na Tajovského ulici bol včera odstránený. Podnet je momentálne vyriešený.

Odbor dopravy a komunálnych služieb

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania