Ulica Juraja Slottu-kôš-preplnený

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení

Preplnený odpadkový kôš, bolo by fajn ho prísť vyprázdniť. Nakoľko aj ostatné v okolí sú preplnené.

08. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
podnet sme preposlali na vybavenie spolupracujúcej firme.
Kto? FCC Trnava, s. r. o.
Kedy? október 2019

Odbor dopravy a komunálnych služieb

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania