Ulica Vladimíra Clementisa-kôš-preplnený

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení

Preplnený odpadkový kôš. Jedna sa už o tretí odpadkový kôš v tejto lokalite, ktorý je preplnený a nevysypany.

08. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
malé smetné koše v tejto lokalite budú vysypané v rámci harmonogramu výsypu, ktorý spolupracujúca firma realizuje na Ulici Vl. Clementisa v stredu a piatok.
Kto? FCC Trnava, s. r. o.
Kedy? október 2019

Odbor dopravy a komunálnych služieb

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania