Ulica Vladimíra Clementisa-Verejný poriadok-iné

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený

Už tretí deň je tu kopa štrku cez 2 parkovacie miesta, ktorú si tu nechali pracovníci asi po pondelňajšej oprave dlažby pri nových smetných stojiskách. Vzhľadom na to, že pár metrov odtiaľ sa robí nejaká oprava prípojky plynu a sú zabraté ďalšie parkovacie miesta, tak to veľmi pomáha obyvateľom sídliska (aj denným návštevníkom polikliniky a pod.). To podľa koho sa takto riešia stavby v meste prosím vás? Ďakujeme za rýchle odstránenie tejto bezohľadnosti a amaterizmu.

17. december 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
podnet sme osobne preverili a miesto je už upratané.

Odbor dopravy a komunálnych služieb

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania