Ulica Vladimíra Clementisa-lavička-poškodená

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený

Lavička bez nohy, zrejme niekto odlomil. Treba opraviť, prípadne lavičku odstrániť a osadiť novú.

16. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za zaslanie podnetu. Keďže oprava tejto lavičky už nebola možná, spolupracujúca firma ju demontovala. V najbližších dňoch sem bude premiestnená lavička z blízkeho okolia.
Kto? Odbor dopravy a komunálnych služieb
Kedy? október 2019

Odbor dopravy a komunálnych služieb
17. október 2019

Matúš G

Lavička je už vymenená.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania