Ulica Bučianska-vertikálna značka-vyblednutá

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Neriešený
meno
Pavol28 14. októbra 2019

Na bucianskej ulici sa pri výjazde od čerpacej stanice Slovnaftu nachádza po pravej strane vyblednuté dopravná značka. Značku odporúčam vymeniť. V noci nie je značka dobre vidieť.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania