Ulica Bučianska-vertikálna značka-vyblednutá

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Neriešený
meno
Pavol28 14. októbra 2019

Pekný deň prajem.
Na výjazde v smere od čerpacej stanice sa nachádza po ľavej strane vyblednuté značka STOP. Odporúčam značku vymeniť.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania