Starohájska ulica-kanalizácia-havária kanalizačného potrubia

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Neriešený
meno
Veronika 17. októbra 2019

Dobry den uz vyse dvoch tyzdnov sa po starohajskej siri neznesitelny mocovkovy smrad❗️ Vetrat sa neda , na ihrisku je detom zle... urobte s tym uz konecne poriadok, prosim❗️

20. október 2019

Lubica

Ulica Vladimíra Clementisa-kanalizácia-upchatá

Chcela by som sa opytat, kedy zacne niekoho zaujimat ten smrad z kanalizacie na druzbe?! Este minuly rok bol smrad z kanalizacie okolo kauflandu a uz je aj na clementisovej a starohajskej. Kedy sa to zacne riesit?! (to, ze pred 2 rokmi 1 auto asi mesiac cistilo kanale asi neni riesenie)
25. október 2019

Ondrej

Ved tomu bolo nedavno, co bola nakladne zrekonstruovana cela Starohajska ulica prave aj kvoli problemom s kanalizaciou.

Pytam sa kompetentnych, kde je teda problem ?
29. október 2019

Peter

Smrad z kanalizácie je už cítiť aj v samotných bytoch v okolí Starohájskej ulice ako je napr.Tehelná ulica..., najväčší zápach je cítiť pri zmene počasie väčšinou pred príchodom dažďa..., viacero odborníkov tento problém vidí práve v zlej kanalizácii, budú sa vôbec meniť kanalizačné potrubia na tomto sídlisku ?

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania