Ulica Hlboká-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení

Pri Hlbokej 8 uz dlhodobo parkuje auto, policajti mu dali aj listok na odtiahnutie ale v takomto stave je tam asi uz 1 rok.

28. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
vec sme postúpili 18. 4. 2019 Odboru dopravy a komunálnych služieb po tom, čo sme zrealizovali všetky úkony smerujúce k odstráneniu vozidla držiteľom. Keďže sme neboli úspešní, musí odstránenie vozidla zrealizovať Odbor dopravy a komunálnych služieb.

Mestská polícia mesta Trnava
21. júl 2020

Martina

Vozidlo stale parkuje na tom istom mieste.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.