Ulica Tehelná-chodník-znečistený

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Neriešený

Pri Tehelnej 33 je na chodniku popadane listie od gastanov, kto ma na starost odrhnutie listov pred cinziakmi ? dakujem

25. október 2019

Micro

...žeby obec?
25. október 2019

Ondrej

Toto je oraz viacero casti Trnavy. Poprosim kompetentnych o zverejnenie harmonogramu odpratania listia v jednotlivych oblastiach.
27. október 2019

erik

uprace vietor, sneh a jarne zahnivanie ako tento rok...
28. október 2019

erik

RE:Mirco tam sa jedna o sneh a nie o listie
28. október 2019

Ondrej

Erik: "Ak nebude sneh, externí pracovníci budú hrabať lístie a vykonávať ďalšie práce."
Takze je tam aj listie, ale ak som spravne pochopil rozsah uzemia podla zmluvy bude asi iba centrum mesta.

Pockame teda este chvilku na vyjadrenie mesta. Ak sa nik nevyjadri, tak sa skocim osobne spytat.
28. október 2019

erik

RE:Ondrej Dik za upresnenie
28. október 2019

Dominik

Rovnaký podnet ale na Botanickej som sem zadával aj ja pred niekoľkými dňami... úspešne ma odignorovali...
Som celkom zvedavý či sa nezopakuje situácia z minulej sezóny... Nám tak zhnili tie listy na trávniku pred bytovkou, že spolu s nimi zhnila aj časť trávnika. A nikoho to netrápi...
29. október 2019

Ondrej

Dominik: ake je ID cislo toho druheho podnetu ?
29. október 2019

Dominik

Zdravím, ID toho môjho podnetu pre Botanickú ulicu je 80289.

Ale už som tu videl aj iný podnet na lístie 80762 ten je zo Špačinskej ulice. Zrejme je to problém celého mesta.
Snáď sa s tým toho roku čosi udeje...

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania