Ulica Mozartova-strom-neorezaný

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Neriešený
meno
Tomáš 24. októbra 2019

za tu dobu, co sa robila ta fotka, je moc rozrasteny ten strom, neda sa pri nom zaparkovat a vystupit za auta, nastupit do auta.
treba zospodu poorezovat.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania