Ulica Limbová-Mestský mobiliár-iné

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení

Pokazeny stroj na cvicenie

28. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
na podnet sme upozornili spolupracujúcu firmu, ktorá sa postará o jeho vyriešenie.
Kto? Odbor dopravy a komunálnych služieb
Kedy? 2019

Odbor dopravy a komunálnych služieb

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania