Hlodavce pri kontajnerovom stojisku c135 na ul. Juraja Slottu

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Frantisek Gnebus 13. marca 2014

Dobry den
Prosim o zabezpecenie vycistenia kontajneroveho stojiska c135 na ul Juraja Slottu od hlodavcov, ktori si pod krikmi vytvorili hniezdisko.
Dakujem

18. marec 2014

Ivana

Uz nemyslim, ale viem. Je to duplicita. Pol roka od prveho podania podnetu tam stale ziju, nebude to s nimi take lahke... :)
18. marec 2014

Odkazprestarostu.sk

Ivana: máš pravdu, už som dal požiadavku na centrálu o zlúčenie. Díky za upozornenie.
19. marec 2014

Ivana

v pohode
29. marec 2014

brano

Dnes som mal možnosť na J. Slotu pár kusov vypasených potkanov. Na inšpiráciu ako sa ich možno zbaviť prikladám link http://www.ifauna.cz/archiv/rocnik/14/cislo/19/clanek/2212/jak-jsem-hubil-potkany/?r=ruzne Možno sa kompetentní zamyslia a skúsia aj túto metódu
11. máj 2014

občan tt

stále nič
21. máj 2015

peter

toto je vraj už vyriešené. teda že potkany tam už nie sú. ak sa to zmenilo dajte vedieť na peter.zbynovsky@trnava.sk
27. máj 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
všetky podnety týkajúce sa potkanov z portálu www.odkazuprestarostu.sk sme zaevidovali a na miestach vykonali deratizáciu.
Napriek tomu, že deratizácia sa uskutočňuje opakovane v dvojtýždňovom intervale, môže sa stať, že časť populácie škodcov prežije. Preto, ak pozorujete vo vašej lokalite zvýšený výskyt hlodavcov, napíšte nám o tom priamo na tatiana.almasiova@trnava.sk alebo peter.zbynovsky@trnava.sk.
Vopred vám ďakujeme za spoluprácu.

Odbor dopravy a komunálnych služieb

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania