Ulica Botanická-Mestský mobiliár-iné

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Jana 03. novembra 2019

Za posledny tyzden uz druha striekacka pri bytovke na Botanickej 2. S kym to riesit,odpratanie,komu nahlasit?
Dakujem

04. november 2019

Združenie STORM

Dobrý deň,
v prípade podobných nálezov nás môžete kontaktovať prostredníctvom mailu zdruzenie.storm@gmail.com, telefonicky 0905 943 229 ale aj správou na FB. Dôležité info sú: adresa, resp. presná lokalita a pár fotiek aj z okolia. Z danej fotky nezistíme kde presne na ulici sa nachádza. Takto nám uľahčíte bezpečnú likvidáciu. Prosím ak môžete pošlite nám par foto a ešte dnes ju pôjdeme zlikvidovať.
Zároveň na sídlisku linčianska sa nachádza bezpečnostná nádoba FIXPOINT, ktorú môžete využiť aj vy.

ďakujeme, aj takýmto spôsobom chránite verejné zdravie nás všetkých.

Pekný deň

Pavol Ščasný
04. november 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
miesto sme dali v prvom rade vyčistiť Združeniu STORM. Ak by ste niekde našli injekčnú striekačku, môžete informovať priamo Združenie STORM e-mailom na zdruzenie.storm@gmail.com alebo telefonicky na čísle 0905 943 229. Oni majú oprávnenie pracovať s týmto nebezpečným odpadom a bezpečne ho zlikvidovať. (Prípadne miesto nahláste Mestskej polícii mesta Trnava, ktorá ho tiež nahlási združeniu STORM.)
V budúcnosti Vás poprosíme o kvalitnejšie fotografie z miesta výskytu striekačky, nielen detail a adresa, ale aj presnejšia lokalizácia (okolie miesta a pod.).
Kto? Združenie STORM
Kedy? november 2019

Mestský úrad v Trnave
04. november 2019

Jana

Dakujem, striekacku uz niekto odpratal, mame aj podozrenie ze vieme kto to tam vyhadzuje, no bez dokazov....
04. november 2019

Združenie STORM

ďakujeme, že ste boli miesto skontrolovať. V prípade nálezu nás neváhajte kontaktovať.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania