Ulica Juraja Slottu-chodník-bariérový

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Neriešený
meno
Občan 04. novembra 2019

Dobrý deň pán starosta,
Takto odkladajú bicykle. Veď je to chodník pre chodcov. Nedá sa tade prejsť peši, nebodaj vozičkár, alebo mamička s kočíkom. Takto tu pravidelne odkladajú bicykle. Nielen na chodník,ale aj do prostred cesty.Je pondelok 8:00 hod

06. november 2019

Občan

Ten bicykel je tam aj dnes 06.11.19 o 7:30 hod
06. november 2019

Občan

viď. foto
07. november 2019

Občan

Večer to isté. Bicykel uprostred chodníka. 06.11.2019 o 18:15 hod
07. november 2019

MS

Fotky presne vystihujú mentalitu inteligenčne nesmelých cyklistov v Trnave, ktorí si myslia, že chodníky sú ich výhradné teritórium. Takto odstavený cyklokrám je najlepšie vhodiť do najbližšieho kontajnera, ideálne spolu s úchylom, ktorý ho takto odstaví.
07. november 2019

Štefan Gál

Neviem ako tie bicykle funguju, ale podla mna je nejaka evidencia, kto si bicykel odomkol, nasledne kto ho uzamkol a urcite to ma gps, takze sa da zistit kde. A potom je cyklista hulvat identifikovatelny a doj..atelny. Ak sa samozrejme chce.
08. november 2019

mario

Myslím, že to nepotrebuje komentár.
09. november 2019

MS

Veruže tak, komentár to nepotrebuje žiadny. Daný cyklovergel svoju úlohu splnil a ignorantovi je úplne jedno, že ho nechal uprostred chodníka.
Mimochodom, skúste niekedy takto odstaviť auto - okamžite sa tu zdvihne vlna spravodlivého rozhorčenia a udavačstva od lokálnej vychrtlej cykloúderky. Tieto mentálne zakrslé indivíduá by najradšej auto spolu s jeho majiteľom rituálne upálili v mene Sv. Gréty, samozrejme bez zanechania akejkoľvek uhlíkovej stopy.
09. november 2019

TOP

Magor co necha takto bicykel ale keby mi zavadza tak ho posunem niekde mimo a nedavam to sem a cakam ze o niekto iny zobere alebo posune.
09. november 2019

5ulo

včera som jeden bicykel posúval ku kraju chodníka aj na Štefánikovej krátko po 23. hodine. Tiež bol nešťastne odparkovany. No ale aby to nebolo len o zlých cyklistoch.. sú medzi nami zaryti anticykloidioti, ktorí robia napriek.. jedného som vymakol na Študentskej, keď zobral riadne odparkovany bajk pri škole a umiestnil ho priečne cez chodník a odišiel. Bajk som dal tiež na pôvodné miesto. takže pozor na to, nečudoval by som sa, ak toto robí zámerne nejaký antibradac, ktorý sa drží hesla "bajky si zle, lebo brocka".
09. november 2019

Občan

p. TOP, chodník je pre chodcov, nie na odkladanie bicyklov. Dat na bok bicykel môže zdravý človek a nie kto používa vozicek, alebo mamička s kocikom. Zdravý rozum tak neodstavy bicykel. Zastavte s autom niekde kde to nie je dovolené a mate hneď na aute papucu od MSP a mesto má zarobené.
09. november 2019

Občan

p. TOP, chodník je pre chodcov, nie na odkladanie bicyklov. Dat na bok bicykel môže zdravý človek a nie kto používa vozicek, alebo mamička s kocikom. Zdravý rozum tak neodstavy bicykel. Zastavte s autom niekde kde to nie je dovolené a mate hneď na aute papucu od MSP a mesto má zarobené.
16. november 2019

Juraj

Zaujimave ze auta takto stoja stale a posty o tom tu nevidim...
16. november 2019

MS

@Juraj - kde takto stoja auta stale? Vy ste na tom chodniku niekedy videli stat priecne zaparkovane auto? Zaujimave, lol :-)

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania