Ulica Vladimíra Clementisa-kôš-preplnený

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
Anna 04. novembra 2019

Niekoľko týždňov nevysypaný kôš na detskom ihrisku pred Vl. Clementisa 19-21.

05. november 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
koše na Ulici Vladimíra Clementisa vysýpa spolupracujúca firma vždy v stredu a v piatok.

Odbor dopravy a komunálnych služieb

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania