Námestie Jozefa Herdu-krík-neostrihaný

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Neriešený
meno
Ivan 04. novembra 2019

cely zeleny pas oddelujuci parkovisko od cesty je prerasteny zasahujuci aj do parkovacich miest a braniaci dostatocnemu vyhladu pri vyjazde z parkoviska na cestu

26. jún 2020

Ľuboš Zeman

Ako to pokračuje s týmto podnetom? Tie kríky sú tam strašné, mám poslať mestu účet za prelakovanie automobilu? Ešte horší je ten pri vjazde..

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania