Ulica Koniarekova-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení

nevyhodené smetné koše na Koniarekovej 6. Odpadky sa už začínajú váľať po zemi.

07. november 2019

Roman Šramek

Pravdepodobne bude treba oboznámiť majiteľa pozemku čo sú železnice Slovenskej republiky.
08. november 2019

Micro

Slovenská republika.
12. november 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
na podnet sme upozornili spolupracujúcu firmu.

Odbor dopravy a komunálnych služieb

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania