Ulica Rybníková-priechod pre chodcov-chýbajúci

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Neriešený

Extrémne smyklavy priechod pre chodcov.. včera mi podletela noha. pri jemnom daždi je z bielej farby klzisko. Ostatné priechody ako napr. na križovatke Spacinska-Hlboka sú drsnejšie, čiže to chce si zmeniť druh farby.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania