Ulica Murgašova-cesta-výtlk

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený

Výtlk na ceste, prosím o opravu. Ďakujem

18. november 2019

Micro

Ďakujem za odkaz. Včera som chcel na to upozorniť aj ja.
Okrem toho je na tom mieste výrazne poklesnutá cesta a tvoria sa tam mláky.
21. november 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
opravu výtlku sme zaradili do plánu prác na mesiace november – december 2019. Realizácia však bude závisieť od vhodných klimatických podmienok.
Kedy? 2019

Odbor dopravy a komunálnych služieb
30. december 2019

Vladimir Ekhardt

Cesta bola opravena. Podnet mozete uzavriet.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania