Ulica Jána Hajdóczyho-chodník-výtlk

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Neriešený
meno
Daniel 17. novembra 2019

Zdravím. Chodníky na Hajdóczyho sú v dosť zlom stave a pravidelne musím ísť okolo alebo preskakovať miesta s pokazeným asfaltom. Fotografie sú len ilustračné. Vopred ďakujem za prípadnú odpoveď.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania