Ulica Bučianska-značka na ceste -chýbajúca

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený

Myslim, toto je dost akutne. Pri aktualne zuzenej ceste odchadza ku koliznym situaciam, lebo auta iduce smerom ku kruhacu, idu zmatocne po lavej strane (v povodnom pruhu) a na poslednu chvilu zbehnu na odstavny pruh, kedze ich vytlaci az protiduce vozidlo. Dovodom zrejme je, ze su nejasne nabehy do docasneho pruhu cez odstavny, najma vecer. Drzim palce, nech sa chodnik a cyklochodik podari zrealizovat co najskor. Foto ilustracne.

18. november 2019

Lubo

No slava, uz sa to oznacuje, ale pevnymi oddelovacmi. Super. Este treba info/zakaz pre chodcov(po celej trase) aby nesli tym docasnym/odstavnym pruhom, namiesto aktualne chybajuceho chodnika. Postreh z dneska.
19. november 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
situácia bola konzultovaná s pracovníkom Dopravného inšpektorátu v Trnave. Osadenie dočasného dopravného značenia bolo na základe tejto konzultácie zhotoviteľom stavby doplnené.

Odbor investičnej výstavby
24. november 2019

Matúš G

Vybavené.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.