Ulica gen. Goliána-parkovanie-nevyznačené miesta

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Neriešený
meno
Žaneta 27. novembra 2019

Dobrý deň.

Chcela by som mesto požiadať o nakreslenie čiar na parkoviskách ulici Gen. Goliána. Pozorovala som predovšetkým parkovisko pred bytovkami č. 40-44. Žiadam o nakreslenie čiar nakoľko pravidelne stáva, že autá parkujúce na tomto parkovisku majú medzi sebou také veľké rozostupy. A takto by sa určite zamedzilo aj problému s parkovaním vo večerných hodinách.

Ďakujem

28. november 2019

marika

viac ako smiešny príspevok! ak má niekto vodičák, by mal vedieť parkovať, ak nevie, čiara je preň absurdná
04. december 2019

Žaneta

Blbosť, neviete o čom hovoríte. Je to problém a nie som jediná, ktorá to tu opätovne rieši. Zjavne nemáte skúsenosti s parkovaním vzhľadom na váš absúrdný názor. Napríklad určite preto sú pri nákupných centrách čiary lebo sú FAKT NEPOTREBNÉ. ;)

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania