Ulica Jerichova-cesta-rozbitá (väčší úsek)

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení

Zhoršujúci stav vozovky začína byť nepríjemný a nebezpečný pri prejazde, prosím o opravu povrchu cesty.

28. november 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
podnet sme zadali na preverenie spolupracujúcej firme, v prípade dostatočných výrobných kapacít ho zaradia do plánu opráv na december 2019.
Kto? Odbor dopravy a komunálnych služieb
Kedy? 2019

Odbor dopravy a komunálnych služieb

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania