Ulica Kukučínova-chodník-rozkopaný

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený

Stavebné práce sú pozastavené do jari. Nemohli v termíne dokončiť aspoň chodníky?

06. december 2019

Peter

robis si srandu alebo ty myslis vazne?
07. december 2019

Peter

dnes som bol v LaPreme a robilo sa tam, dva bagre, nakladiak, niekolko robotnikov. Takze asi neskoncili.
08. december 2019

Peter

moc ta ulica na 22.12. nevyzera
08. december 2019

5ulo

Mesto Trnava však vyvíja maximálnu snahu, aby bol vo finále časový sklz prác čo najmenší. Úseky cesty Špačinská – Robotnícka, resp. Pažitná – Slnečná budú v roku 2019 ukončené. Chodník pre peších na dolnej strane bude vydláždený. Na ostatných častiach miestnej komunikácie budú práce pokračovať v závislosti od klimatických podmienok. Keď teploty klesnú pod bod mrazu, bude stavba uzavretá a práce sa znova začnú 2. marca 2020.
Zdroj: https://www.trnava.sk/sk/aktualita/na-kukucinovej-musi-mesto-vyrubat-dvanast-stromov-lebo-pri-rekonstrukcii-komunikacie-sa-neda-vyhnut-preruseniu-ich-korenov
09. december 2019

Peter

5tulo, ak tá cesta nebude prejazdná celá, je to ako by nedokončili nič. Jazdí sa po nej väčšinou Slnečná-kruháč-Slnečná, takže priečne prejazdy moc nepomôžu. A tú snahu mesta rozhodne od začiatku rekonštrukcie nie je vidno, skôr je to ďalší dôkaz neschopnosti menežovať vlastné veci.
10. december 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
na základe dohody investora a dodávateľa bude na Kukučínovej ulici do 20. 12. 2019 ukončený dláždený chodník (pri obchodných prevádzkach) po celej dĺžke, t. j. od Špačinskej po Slnečnú ulicu.
Kedy? 2019

Odbor investičnej výstavby
11. december 2019

Peter

takze len chodnik po puzzeriu a ludia nech si chodia domov ako chcu
11. december 2019

TOP

od Spacinskej po Slnecnu znamena ze bude cely chodnik ,nie len po pizeriu.
15. december 2019

TOP

Pracuju nanom aj dnes takze buduci tyzden by mal byt chodnik a kraje cesty hotove.
23. december 2019

TOP

Chodník je hotovy
23. december 2019

Peter

chodnik je zpriechodneny, nie vsak hotovy. Nie su dorezane krajne dlazdby, je to dosypane len kamenivom. Rovnako to nebolo riadne zhutnene, tak sa to vlni uz teraz, cize na jar sa to bude musiet znovu rozoberat. Je to dost smutny pohlad, ak si clovek uvedomi, ze 2.12. mala byt hotova cela ulica vratane cesty, druheho chodnika, cyklochodnika a zelene. Vyhovorka na stromy je dost uboha.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania