Ulica Vladimíra Clementisa-dopravné zrkadlo-chýbajúce

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Neriešený
meno
Marek Hlavatovič 06. decembra 2019

Dobrý deň,

celkom by som odporučil v rámci bezpečnosti pridať zrkadlá pre autá ktoré vychádzajú z parkoviska pri Sociálnej poisťovni.

Keďže sú autá zaparkované popri ceste je náročné vidieť na prichádzajúce autá v každom smere.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania