Špačinská cesta-chodník-znečistený

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
5ulo 08. decembra 2019

Pri vystavbe noveho chodnika a cyklochodnika sa zial nemyslelo na ludsku debilitu - hned vedla bytovky Spacinska 20 je urobeny novy nabeh na novovybudovany chodnik. Prosim, nedalo by sa nejako zabranit otacaniu sa aut cez novovysadeny travnik? Kazdeho z nas predsa v autoskole ucili cuvanie a kto si na to netrufa, nemusi parkovat prave pod oknom, mame tam parkovisko. Predtym auta zvykli obchadzat cinziak po chodniku. Teraz to vyzera tak, ze sa bude nicit zelen. Ani to blato nevyzera gustiozne. Dakujem

09. december 2019

Roman Šramek

Nič v zlom ale toto je riadna demencia...
12. december 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
vzhľadom na to, že pri navrhovaní cyklochodníka a jeho nástupu od bytového sme skutočne nepredpokladali, že medzi nami žijú ľudia, ktorí to pochopia ako nájazd pre autá na otáčanie na zeleni, v pôvodnom pláne neboli stĺpiky, ktoré by tomu zabraňovali. Pridali sme ich do návrhu a budú zrealizované v jarných mesiacoch, keď to dovolia klimatické podmienky.
Kto? Odbor investičnej výstavby
Kedy? 2020

Mestský úrad v Trnave
15. december 2019

5ulo

Dakujem za odpoved, pretoze uz sa aj chodnik uz opatovne zacina pouzivat ako spojovacia komunikacia.
20. december 2019

5ulo

a aby toho nebolo malo, tak si zacali poniektori skracovat cestu od oblukovej dole na parkovisko po chodniku.. sveta zit je medzi takymi ohladuplnymi spoluobcanmi
21. december 2019

TOP

Toto už je total demencia
31. máj 2020

5ulo

vy-ba-ve-ne! ďakujem

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania