Ulica Veterná-kôš-chýbajúci

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
Andrej 14. decembra 2019

Chýbajúci kôš na odpadky na zastávke MHD + znečistené okolie zastávky.
Ide o zastávku MHD pred objektom Veterná 18/A.

06. január 2020

Marian

Ulica Veterná-zastávka MHD -znečistená

Na Veternej ulice je zástavka MHD oproti Arkádie bez odpadového koša a takto to tam potom vypadá.Je tam dokonca aj sklenená zastávka s lavičkou ale bez odpadového koša a oproti je len zastávka a má aj odpadový koš.Nieje možné osadit odpadový koš aj do tejto spomenutej zastávky.Neodfotil som celú zastávku,lebo tam stáli cestujúci.
02. jún 2020

Andrej

Chyba kôš na odpadky.
16. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň Andrej, ďakujeme za Váš podnet.

Požiadavka bola zaevidovaná.

Odbor komunálnych a cintorínskych služieb

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania