Ulica Limbová-parkovanie-chýbajúce miesta

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Neriešený
meno
mário 17. decembra 2019

pri nákupnom stredisku boli umiestnené betónové kvetináče,kúsok za poštou smerom k lekárni dnes už bývalej,vznikol tam priestor kde by mohli parkovať autá len to tam treba nejako označiť a taktiež odstrániť značky zákazu vjazdu od bankomatu a od lekárne miesta je tam dosť keby tam auta parkovali ,,nedalo by sa s tím niečo spraviť??,,ono ten asfaltový povrch je sama jama a diera a prepadlisko okolo celého nákupného centra ale tam kde by autá mohli parkovať tam je reálne dobrý povrch na parkovanie

19. december 2019

sigiq

Vy by ste nedbali parkovať aj priamo v jednote kvôli vašim blbým autám.Tam máte bývalé zberné suroviny a stále je málo.Pre vašu pohodlnosť a rozmaznanosť, pre niektorých nutnosť má rodina aj 4 autá.To už je extrém.Kupte si bicykle a hýbte sa,lenivci.
20. december 2019

mário

sa nauč čítať kto píše o jednote,,,píše sa tu o ploche ktorá je vyasfaltovaná a nevyužitá,,,,málo miest na parkovanie je v celej Trnave a to vedia aj zástupcovia mesta,,,tak sa neser do vecí o ktorých asi nemáš šajnu,,si myslíš že ľudia čo majú autá nemajú bicykle..
20. december 2019

marika

myslím, že práve v tomto úseku a okolí je najviac parkovacích miest, len bohužiaľ sa nedá vždy zaparkovať rovno pod oknom. A to, že sa presunuli tieto kvetináče, vieme asi prečo a aj kto, len!? .. je to nebezpečný úsek....hlavne pre tých, čo využívajú zdravotné pomôcky - chodítka, a stíhajú reagovať v poslednej chvíli. Tam by mala byť jasne vyznačená "pešia" zóna
21. december 2019

mário

pôvodne bola,keď boli kvetinače za rovno pošty anedalo sa tade prechádzat autami od školy,,vtedy som myslel že mesto to chce tak spravit nejako napr.lavičky nejaka zelen vymenit povrch,,len zrazu to spravili tak ako to je teraz,,,ono pekne by to bolo keby tie budovy mali ine fasady boli tam lavičky a nejake pasy zelene,,obchody sa zasobuju zo zadu teda nie všetky ale tak by to bolo krajšie,,,len teraz je tam vela nevyužiteho asfaltu napr pri tych kvetinačoch by mohlo byt vyhradene parkovisku pre hygienu a tam čo majú vyhradene by bolo normalne parkovisko,a na prechod ako je chodník dat spomalovače,,ono tisíc ludi tisíc riešený,,napriklad na prednádraží tuším casalo skríža maxu tam to upravili celkom pekne len nejako na naše sídlisko sa zabuda
16. január 2020

Táňa Vavrová

Mário, koncom októbra 2019 boli obyvatelia oboznámení a vyzvaní k participácii ohľadne plánovanej revitalizácii vnútroblokov a teda aj dvoru č. 6, práve okolie nákupného centra. Všetky tieto vnútrobloky má mesto záujem zrevitalizovať. https://www.facebook.com/100472693440/posts/10156682715708441/

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania