Ulica Hlboká-riešenie dopravnej situácie-nebezpečné

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Neriešený
meno
michal 19. decembra 2019

Dobry den.
Tento prechod so semaforom vodici ignoruju. Tento rok mne tam nedali prednost (bol som na prechode a mal som zelenu) 2-krat. Videl som asi 2-krat ze to spravili niekomu inemu. Nedalo by sa tam v spolupraci so statnou policiou dat kameru?
Dakujem

20. december 2019

Peter

Ja sa spytam znovu to iste, uz to tu raz bolo, naco tam ten prechod vobec zostal? Je nad tym predsa mimoutovnove bezbarierove krizovanie - lavka pre pesich. Zjednodusila by sa tym krizovatka pri Amfiku a zvysila bezpecnost. Soferov obcasnou kontrolou ani kamerou nenapravis. Su to ignoranti a aj budu. Mna tampred rokom skoro su dalo auto a uz chodim iba vrchom, nebudem kvoli par metrom riskovat zdravie.
21. december 2019

Viktor

Už to tu je, má to status v riešení, ale mesto to akosi nerieši...

https://www.odkazprestarostu.sk/trnava/podnety/40564/dopravna-signalizacia
30. december 2019

mute

Podľa mna je ten semafor veľmi neprehľadne osadený, lebo tesne pred ním je další semafor pre odbočovanie doľava, tiež som párkrát videl ako šoféri prešli na červenú a to už chodci boli v polovici prechodu...

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania