Ulica Bedřicha Smetanu-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Jana 26. decembra 2019

Bordel pri smetnych kontajneroch, fotene 3dni dozadu, teraz este horsie, kedy to vyriesite?

26. december 2019

Dano TT

sak to si tam robite sami. My mame poriadok, zopar krat sme odtial vyhnali hrabašov a mame pokoj.
26. december 2019

Gabriela

Tak spinava Trnava este ani jedny Vianoce nebola...Doma maju vsetci cisto a na verejnych priestranstvach a hlavne stojiskach neskutocny, ale naozaj neskutocny bordel, ktory vietor este rozfukaval...Odpad bol vyvrzeny prilis neskoro...
26. december 2019

Jana

Prepacte pan Majo, ale naozaj nemam znalost o tom, ze by co i len jeden z bezdomovcov co to rozhadzali byval v nasom cinziaku.....po druhe smetiarov som tu tiez nevidela minimalne 5dni....a ano, hlupost je ked niekto vyhodi ku kontajnerom, to co tam nepatri, ale ma ist do zberneho dvora.....
11. september 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, podnet bol v čase pridania vyriešený.

Mestský úrad v Trnave

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania