Na hlinách-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
trnafcan 06. januára 2020

Dobry den, chcel by som Vas poziadat o upozornenie spravcu budovy na upratanie si neporiadku, ktori tam vytvorili rozni obcania + vietor od blizkeho stojiska kontajnerov. Odpadky su v ramci objektu za plotom. Dakujem

23. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vyjadrenie na príslušný odbor. Podnet budeme aktualizovať.
Kto? Odbor komunálnych a cintorínskych služieb

Mesto Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania