Starohájska ulica-kanalizácia-upchatá

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený

upchatý kanalizacny vpust

22. január 2020

Mária

kanal bol vycisteny
02. február 2020

Mária

je to vyčistené
22. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, podnet bol vyriešený.

Mesto Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania