Ulica Karola Elberta-cesta-neposypaná

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
Jozef 06. januára 2020

Dobrý deň,
poprosil by som Vás o pridelenie Ulice Karola Elberta do zimnej údržby, nakoľko vid.kataster už ju mesto prebralo. Máme to tu veľmi ľadové od križovatky popri parku.(čiže možno teraz aj osvetlenie spustiť pri parku ? ) Ďakujem

10. január 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ulica Karola Elberta je v správe mesta v úseku od ulice Záhradnej v dĺžke cca 100 m. Tento úsek a ulicu Richarda Vandru, ktorá je tiež už v správe mesta sme zaradili do plánu zimnej údržby. Verejné osvetlenie od odbočky z Kamennej cesty ešte nie je v správe mesta.
28. január 2020

brabo

Ako je možné že nie je v správe mesta?

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania