Kamenná cesta-kôš-preplnený

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Vlado Blazek 13. januára 2020

Niekto asi nevie kam sa vyhadzuju taketo veci.Kos je plny autosuciastok.Na parkovisku sa taktiez nachadza odstavene polorozbite auto ( zabudol som odfotit)

23. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, podnet bol vyriešený.

Mesto Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania