Ulica Juraja Slottu-neporiadok a odpadky-neodpratané lístie

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený

Pravidelne na jesen tento kut treba skontrolovat (J. Slottu 8), ked sa zda, ze listie uz je vsade odpratane, asi tak po mesiaci. Vzdy to inak sem nafuka, zahnije zamrzne, odmrzne a potom sa tu v tom machame. Si to uz niekde konecne zapiste, pls. Furt musim(e) niekoho nahanat a prosit. Je to take tazke si opakujuce nedostatky zapisat ako problem a ze sa mu treba venovat cyklicky ? Druha taka machacka zvykne byvat je za ELIN pri ZS. Ako keby rybka Dory to mala v kompetencii. Vdaka.

28. január 2020

Lubo

To myslite vazne ?! Neriesene ? Prave nam tu snezi a tie zmacane listy nam tu budu krasne kvasit do jari. No dik.
29. január 2020

Lubo

Listie 1
29. január 2020

Lubo

Listie 2
29. január 2020

Lubo

Listie 3
31. január 2020

Lubo

Listie 4 dnes
04. február 2020

Lubo

Listie ani po veternej smrsti sa nepobralo prec.
05. február 2020

Lubo

Foto na dnes
07. február 2020

Lubo

Foto na dnes
12. február 2020

Lubo

Vdaka za vycistenie. Vcera hotovo
03. marec 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
lokalita bola vyčistená.

Správa kultúrnych a športových zariadení mesta Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania