Saleziánska ulica-Cesty a chodníky-iné

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
Pavol28 13. januára 2020

Pekný deň prajem.
Na Salezianskej ceste (súbežne s Rovnou cestou) sa nachádza vo večerných hodinách veľmi zle prejazdná, niekedy až neprejazdná cesta. Veľa vozidiel parkuje tak, že nie je možné po ulici prejsť. Veľakrát je potrebné vyst na trávnik a prechádzať vozidlom po travniku aby ste nepoškodili parkujúce vozidla.
Žiadam aby sa predmetná časť označila zákazom státia. Problém sa môže týkať aj zásahu napr. Hasičského vozu alebo vozidiel i testovaného záchranného systému.
Situáciu je rozhodne treba riešiť ... Ďakujem.

23. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vyjadrenie na príslušný odbor. Podnet budeme aktualizovať.
Kto? Odbor dopravy

Mesto Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania