Ulica Murgašova-chodník-znečistený

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený

Ako každý rok...

15. január 2020

Peter

krása, a teraz nech do toho ešte trochu nasneží
21. január 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ulica Murgašova bola vyčistená 20.1. V prílohe prikladám aj fotky.
22. január 2020

Peter

podla fotky bol vycisteny iba chodnik, nie ulica
01. február 2020

Micro

Presne. Cesty sa nechytili a chodník kúsok ďalej je nevyčistený.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania